O nás

Virtuální kancelář v Praze


Naše společnost

Naše společnost se specializuje na poskytování sídla společnosti a pronájem virtuálních kanceláří. Sídlíme kousek od centra Prahy na Karlově náměstí, Praha 2. Sami virtuální kanceláře využíváme při schůzkách a jednáních, takže máme s vlastní nabídkou osobní zkušenosti i z pohledu zákazníka. Další zpětnou vazbu získáváme od našich klientů.

Virtuální kaceláře

Nabízíme vám výběr z několika kanceláří a zasedacích místností na Praze 2. Služby virtuálních kanceláří již provozujeme 9 let a za tu dobu dobře víme, co naši klienti opravdu potřebují. Těmto potřebám neustále přizpůsobujeme naše kancelářské prostory i nabídku služeb. Díky tomu máme mnoho dlouhodobě spokojených klientů, mezi kterými rádi přivítáme i Vás.

timeline

Recepce

A milá recepční

timeline

Kancelář

Prostorná a přívětivá

timeline

Zasedací místnost

Velká a světlá

timeline

Prostředí

Přátelské

Co o nás říkají klienti


  • Se službami Kancelářského centra jsem velmi spokojená. Kdykoli potřebuji něco projednat s klienty, vím, že pro mě budou mít volnou kancelář, kde se o mě navíc dobře postarají.

    Hana Procházková - Obchodní zástupce
  • Bydlím za Prahou, ale klienty mám převážně z centra, takže se chtějí scházet někde v centru. Vlastní kancelář bych neutáhnul, ale virtuální kancelář si dovolit můžu.

    Petr Šťastný - Grafik
  • Jako malá firma ze západních čech si nemůžeme dovolit udržovat kancelář kvůli pár schůzkám měsíčně. Spoléháme se proto na virtuální kanceláře, za které platíme jen když je opravdu potřebujeme.

    Ing. Petr Malý - Barvy laky