Virtuální kancelář

Virtuální kancelář v Praze


Virtuální kancelář je služba, která Vám poskytuje kanceláře a zasedací místnosti v centru Prahy na Karlově náměstí. Můžete tak podnikat v podstatě odkudkoliv a do Prahy jezdit jen na schůzky s klienty, společníky, zaměstnanci, nebo jakékoliv jiné. U nás budete mít svou virtuální kancelář kdykoli připravenou.

U nás platíte jen za to, co skutečně využíváte!

Pokud zrovna nebudete mít v Praze žádnou schůzku, nezaplatíte vůbec nic! Platíte pouze za dobu, kdy u nás skutečně jste. U virtuální obchodní kanceláře neplatíte žádný fixní paušál ani jiné poplatky. Paušíl platíte pouze u balíčků, kde máte zároveň sídlo firmy.

Výhody virtuální kanceláře

  • žádné fixní poplatky
  • platíte jen za to, co doopravdy využijete
  • o vše se staráme my, vy řešíte jen své podnikání
  • poskytneme Vám administrativní, tiskové, recepční a další služby
  • máte k dispozici kancelář i zasedací místnost
  • máte k dispozici dataprojektor, papírnické potřeby i drobné občerstvení

Dopravní dostupnost

Naše virtuální kancelář sídlí kousek od centra Prahy na Karlově náměstí. Karlovo náměstí je dobře dostupné autem, leží přímo na hlavním spojení magistrály a Smíchova. Zaparkovat můžete 50 metrů od naší kanceláře.

Karlovo náměstí je zastávka autobusů, tramvají i metra linky B (žlutá), takže se k nám pohodlně dostanete i pomocí MHD i z okrajových částí Prahy.

Více info včetně mapy v kontaktech.

Naše vize

Služby virtuálních kanceláří poskytujeme již 9 let a jsme jedno z nejstarších kancelářských center v Praze. Máme dlouhodobé stabilní klienty, díky kterým máme jistotu a prostředky na rozvoj našich služeb. Rádi v jejich řadách uvítáme i Vás. Naším cílem je Vaše dlouhodobá spokojenost s našimi službami a kancelářskými prostory.

Chci také virtuální kancelář

Kontaktujte nás